HABERLER


YENİ EKONOMİK FORKLİFT MODELİMİZ - Haberler - Arlift | Satılık | Hiab Vinç | Dalian Forklift | Skyjack Makaslı Platform | Yineng Yükleyici loder | Türkiye Distribütörü
YENİ EKONOMİK FORKLİFT MODELİMİZ

Yaklaşık 14 yıldır ülkemizin ucuz ve kaliteli forklift ihtiyacını karşılamaktayız. Satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile tüm Türkiye de ulaşılabilir makinaları sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Üretimin her aşamasında kontrollere tabi tutulan ve kompenentleri tarafımızdan belirlenen Dalian forkliftler gerek sağlamlığı gerekse üstün teknolojik özellikleri ile işletmenizin her türlü ihtiyacını karşılamaktadır. İş yükünüze göre  XınChaı C490, Kubota V3600, Isuzu C240 ve Mıstsubishi S4S motoru ile Euro 3 emisyon standartı ile güç, otomatik şanzumanı ile güç ve teknolojinin birleşimi serilik, sağlam şasesi ile dayanıklılık sağlamaktadır. İsteğinize göre 3 metreden 7 metreye kadar da farklı asansör çeşitleri bulunmaktadır.                                                           

Dünya da ve ülkemizde son dönemlerde doların değer kazanması nedeni ile makinelerin fiyatı dolar bazında aynı kalmakla beraber TL bazında yükselmektedir. Bu konu forklift almak isteyen müşteriler üzerinde bir belirsizlik yaratmaktadır. Arlift olarak bu konuda neler yapabiliriz diye üreticimizin de katıldığı çeşitli toplantılar yaptık. Sonuç itibari ile bilinen Dalian kalitesinden ödün vermeden daha ekonomik ekonomik makine üretimi yapmanın mümkün olduğu sonucuna vardık. Türkiye ye özel yapılan kumanda kollarının yanda değil önde olması, egzosun dikey değil arkada gizli olması, koltuğun standart hale gelmesi ve orijinal rengi yeşile dönülmesi ile maliyetlerde azalma sağladık. Bunun sonucunda da son kullanıcıya yansıyan fiyat avantajı sağlamış olduk.

Artık ikinci el fiyatına sıfır garantili forklift almak mümkün. Daha önce nerede nasıl ve kimler tarafından kullanıldığı belli olmaya bir makine almaktansa aynı paralara sıfır makine alabileceksiniz. Farklı ton ve asansör yüksekliklerindeki makine alımı için satış yetkililerimizle irtibata geçmeniz sizi ekonomik ve kaliteli çin malı forklift sahibi yapmanın birinci adımı olacaktır.

Yeni yeşil FD30CT teknik özelliklere göz atmak için lütfen tıklayınız.